SkyHigh

Szkolenia

Sprawdź naszą ofertę szkoleń i kursów

pink line

Co oferujemy?

Surfing

Surfing to nie tylko sport wodny, ale prawdziwa przygoda na falach, która dostarcza niezapomniane chwile i zastrzyk adrenaliny. Nasza szkółka SKYHIGH Watersports Centerto idealne miejsce, aby rozpocząć swoją surfową podróż. Nasi instruktorzy skupią się na bezpiecznym i przyjemnym wprowadzeniu Cię w świat fal, dzięki czemu szybko nabierzesz pewności siebie na desce.

Kitesurfing

Kitesurfing jest jednym z łatwiejszych i zarazem piękniejszych sportów wodnych. Do pływania używamy latawca, który jest naszym napędem oraz deski, na której płyniemy. Do opanowania kitesurfingu potrzebujesz ok 10-15 h lekcji. Nasi profesjonalni instruktorzy IKO(International Kiteboarding Organization)  poprowadzą Cię przez zajęcia w sposób bezpieczny i przyjemny dopasowując trening do Twoich predyspozycji.

W SKYHIGH Watersports Center używamy najnowszego, najbezpieczniejszego oraz najbardziej progresywnego systemu szkoleniowego dzięki któremu już na pierwszych zajęciach będziesz używać pompowanego latawca.

Windsurfing

Szkoła SKYHIGH Watersports Center ma wiele lat doświadczenia w nauczaniu windsurfingu jak i w prowadzeniu profesjonalnych treningów. Właścicielką szkoły jest Marta Hlavaty-Orłowska, była reprezentantka Polski w windsurfingowej klasie olimpijskiej RS:X, 3 krotna Mistrzyni Świata w Formule Windsurfing  oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy oraz Polski.

Wing

Wing Foil to nowa dyscyplina w dziedzinie sportów wodnych składająca się z Winga czyli pędnika, który trzymamy w rękach oraz deski z hydrofoilem na której lewitujemy (unosimy się) nad wodą. Wing zyskuje dużą popularność ze względu na mały gabaryt – deska jest krótka a foil po rozkręceniu mieści się do małego quivera. Wing jest pompowany, więc gdy spuścimy powietrze mieści się w małym plecaku, dzięki temu łatwo się z nim podróżuje.

Na wodzie jest lekki i potrzebuje stosunkowo mało wiatru do płynięcia. Wszystko to składa się na szybki rozwój sportu i wyścig firm wingowych w produkcji coraz lepszego sprzętu.

Wakeboarding

Wakeboarding jest jednym z łatwiejszych sportów wodnych, polega na pływaniu na desce za motorówka trzymając się liny. Wakeboarding jest świetną alternatywa na bezwietrzne dni, gdyż technika stania na desce jest taka sama jak w przypadku kitesurfingu. Stanowi on świetne uzupełnienie do kite’a i sam w sobie jest mega progresywny.

Wakeboarding to wspaniała zabawa ze znajomymi na łodzi, ale również bardzo dobry trening do zdobycia kontroli nad deską. Sama jazda na desce jest praktycznie taka sama jak jazda na kite, dlatego wakeboarding stanowi świetne uzupełnienie również w treningu kite’owym.

Obozy

Nasze obozy surfingowe to nie tylko szansa na doskonalenie umiejętności na desce, ale również niepowtarzalna okazja do połączenia pasji z przyjemnym wypoczynkiem nad brzegiem oceanu.

Pod fachowym nadzorem doświadczonych instruktorów i w otoczeniu surferskiej atmosfery, uczestnicy naszych obozów zdobywają nowe umiejętności, kształtując jednocześnie niezapomniane wspomnienia na fali przygody.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o tym jak wyglądają nasze szkolenia, obozy i jak pływamy na sardyńskich falach.