SkyHigh

Wakeboarding

pink line

Wakeboarding jest jednym z łatwiejszych sportów wodnych, polega na plywaniu na desce za motorówka trzymajac się liny. Wakeboarding jest świetna alternatywa na bezwietrzne dni, gdyż technika stania na desce jest taka sama jak w przypadku kitesurfingu. Stanowi on świetne uzupełnienie do kite’a i sam w sobie jest mega progresywny.

Szkolenie Wake

Nasz system szkoleniowy jest bardzo progresywny. Zaczynamy od teorii na plaży, następnie uczymy startów z wody na krótkiej linie i małej, bezpiecznej prędkości. Gdy kursant robi progres i zaczyna czuć się pewnie, stopniowo wydłużamy line i zwiększamy prędkość.

Dodatkowo

Wakeboarding to wspaniała zabawa ze znajomymi na łodzi ale również bardzo dobry trening do zdobycia kontroli nad deską. Sama jazda na desce jest praktycznie taka sama jak jazda na kite, dlatego wakeboarding stanowi świetne uzupełnienie również w treningu kite’owym.

Historia

Wakeboarding narodził się w latach 80. za sprawą Tony’ego Finna, kalifornijskiego surfera, który stworzył pierwszą deskę „Skurfer”. Dynamiczny rozwój sportu przyspieszyła firma Hyperlite i powstanie Międzynarodowej Federacji Wakeboardingu w 1990 r. Z czasem, nowe triki i styl życia związane z wakeboardingiem przyciągnęły entuzjastów na całym świecie, a sport stał się ikoną lifestylu ekstremalnego. Od X Games po lokalne spotkania, wakeboarding to nie tylko aktywność, ale także sposób wyrażenia się i cieszenia życiem na wodzie.

Zapraszamy do szkółki

Zapraszamy na lekcje i sesje na wake’u oraz do wypożyczalni profesjonalnego sprzętu. W naszej szkole mamy do dyspozycji specjalnie przygotowaną łódź do ciągnięcia wakeboardzisty lub np pompowanego koła.

Lekcje wakeboardingu

Nasze szkolenia

Dla początkujących prowadzimy szkolenia podczas, których każdy z uczestników potrafi już płynąć na desce.
Dla zaawansowanych jest możliwa rezerwacja sesji bez instruktora.

Sesja 10 min

Teoria, deska, vest, sesja na wodzie.

już od:

35€ / h

Sesja 15 min

Teoria, deska, vest, sesja na wodzie.

już od:

45€ / h

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o tym jak wyglądają nasze szkolenia, obozy i jak pływamy na sardyńskich falach.