SkyHigh

O nas

Pełna pozytywnej energii baza, 400 metrów od spotu

pink line

Nasza baza

Skyhigh Porto Botte

Serdecznie zapraszamy do naszej bazy, w Porto Botte na Sardynii, w której jest wszystko czego potrzeba, żeby spędzić fantastyczne wakacje nie tylko na wodzie, ale też po pływaniu.
Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym będziesz czuł się jak w swoim surferskim domu, spotkasz tam przyjaciół i poznasz nowych znajomych, z którymi relaksując się w naszym chillout zonie będziesz mógł poopowiadać o swoich przygodach na wodzie i posłuchać innych, powymieniać się doświadczeniami na temat ulubionych sportów.

W bazie znajduje się wi-fi, mini-siłownia, kiterooming , batut, mini rampa, Indo Board, prysznice, miejsce do płukania sprzętu, przechowalnia i wiele innych.
Baza znajduję się 400 metrów od spotu kitesurfingowego, na którym szkolimy i 40m od wody i spotu windsurfingowego.

Team SkyHigh

Marta Hlavaty-Orłowska

Szefem wszystkich szefów oraz szefem wyszkolenia windsurfingowego w naszej szkole jest Marta Hlavaty- Orłowska, 3 krotna Mistrzyni Świata w Formule Windsurfing, wielokrotna medalistka Mistrzosw Europy i Polski oraz była reprezentantka Polski w klasie olimpijskiej RS:X. Marta uprawia windsurfing od dziecka, zaczęła w klubie sportowym SKŻ w Sopocie. W 2008 roku zdobyła swój pierwszy tytuł Mistrzyni Świata i nie oddała pozycji jeszcze przez kolejne 2 lata. Od 2010 roku prowadzi z mężem szkołe sportów wodnych na Sardynii. Marta oprócz windsurfingu uprawia również kitesurfing, surfing oraz wingfoil. Prywatnie żona Orła i matka bliźniaków Jana i Krzysia.

Karol “Orel” Orłowski

Pasjonat sportów wodnych i zimowych, były zawodnik freestyle narty oraz wakeboard. Instruktor kitesurfingu, windsurfingu, wingfoila, nart oraz snowboardu. Orzeł stara się pływać “na czymś” codziennie, jest przykładem na to, że można łączyć pasję z pracą. Prywatnie mąż Marty, tata bliźniaków Jana i Krzysia, kocha grać na instrumentach muzycznych jak gitara, bas czy perkusja.

SkyHigh TV

Odpal nasze filmy i naładuj się pozytywną zajawką przed przyjazdem do bazy SkyHigh na Sardynię.