SkyHigh

Wakacje

Oferta naszych apartamentów w miejscowości Villarios.

pink line

Apartamenty

Castle Village

Posiadamy dużą bazę noclegową na południowym zachodzie Sardynii. Naszym bestsellerem niewątpliwie jest kompleks Castello Villarios, tutaj do dyspozycji mamy kilkanaście apartamentów o wysokim standardzie z pięknym widokiem na zatokę Porto Botte oraz zapierającym dech w piersiach basenem na samym szczycie wzgórza.

Dla szukających bardziej budżetowych rozwiązań dysponujemy też prywatnymi willami w Villarios, Porto Pino oraz niedalekiej okolicy Porto Botte. W samym Porto Botte mamy do dyspozycji 2 apartamenty 6 osobowe w stylu sardyńskim przy samym spocie kite.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt:

+48 608 599 399 (polski)

+39 342 359 46 76 (włoski)

info@skyhigh.pl

Dojazd

Z Polski na Sardynię można dolecieć samolotem lub dojechać autem. Ceny biletów samolotowych do Cagliari czyli najbliższego nam lotniska poza high season są bardzo dobre, zaczynają się od 60€ w dwie strony za osobę, natomiast w okresie high season (czerwiec – sierpień) należy się spodziewać ceny między 100-200€. Dużym plusem jest czas podróży – tylko 2h z Krakowa do Cagliari. Jedynym minusem w Ryan Air jest dodatkowo płatny bagaż i tutaj trzeba być czujnym, ponieważ przewoźnik bardzo skrupulatnie kontroluje wagę walizek czy quiverów sportowych.

Wycieczka autem jest znacznie dłuższa, natomiast spokojnie do zniesienia. Dużym plusem wyboru tego środku transportu są znacznie większe możliwości bagażowe oraz późniejsze posiadanie auta na miejscu. Z południowej granicy Polski do Livorno jest ok 1100 km, a więc ok. 11 h podróży. W Livorno wsiadamy na prom wieczorny, wypływa zazwyczaj około godziny 22, a już o 7 rano jesteśmy w Olbii czyli na północy Sardynii. Z Olbii pozostaje nam 3 h podróży dwupasmówką do Carbonii i ostatnie 15 min do Porto Botte! Można również wybrać połączenie promem z Genua lub innych portowych miast we Włoszech.

Loty bezpośrednie

Kraków – Cagliari (RyanAir)

Poznań – Cagliari (RyanAir)

Warszawa Chopin – Olbia (WizzAir)

Loty łączone

Warszawa do Mediolan/Bergamo (Wizzair) –
z Mediolanu/Bergamo do Cagliari (Ryanair i Meridiana)

Warszawa do Rzym/Fiumicino (Alitalia i Wizzair ) –
z Rzym/Fiumicino do Cagliari (Alitalia)

Wrocław do Mediolan/Bergamo (Ryanair i Wizzair) –
z Mediolanu/Bergamo do Cagliari (Ryanair)

Gdańsk do Mediolan/Bergamo (Wizzair i Ryanair) –
z Mediolanu/Bergamo do Cagliari (Ryanair)

Więcej informacji na:

Samochodem

Z Włoch kontynentalnych na Sardynię można dostać się za pomocą promu z miast Livorno, Genua oraz innych miast portowych we Włoszech.

Livorno – Olbia (6-9 h)
Genua – Olbia (6-9 h)

Civitavecchia – Olbia
Civitavecchia – Cagliari

Więcej informacji na:

www.moby.it
www.aferry.pl
www.tirrenia-traghetti.it

 

Aby się dostać z Lotniska w Cagliari do Porto Botte możecie skorzystać z naszych transferów lub wsiąść w pociąg na lotnisku który jedzie do Carbonia Serbariu.

Pociąg do Carbonii jedzie 50 min i kosztuje 4.80€. Czasami pociąg jest z przesiadką w Villamasargia, ale nie obawiajcie się, peron jest mały i łatwo na niego trafić. Rozkłąd jazdy sprawdzicie na stronie trenitalia.com Aeroporto Elmas – Carbonia Serbariu. W Carbonii możecie wziąć taksówkę do Porto Botte lub skorzystać z naszego transferu.

Transfery

Aby uprzyjemnić wasz przyjazd,  oferujemy wygodne transfery z lotniska i promów, zapewniając komfortowy start Waszej surferskiej przygody od samego początku. Korzystając z naszych usług transportowych, połączycie wyjątkowe doświadczenie surfowania z bezstresowym podróżowaniem na jednym z najpiękniejszych zakątków Morza Śródziemnego.

Lotnisko Cagliari - Miejsce zakwaterowania

już od:

40€

Lotnisko Cagliari - Miejsce zakwaterowania - Lotnisko Cagliari

już od:

60€

St. Antioco - Porto Botte

już od:

7€

Porto Pino - Porto Botte

już od:

7€

Villarios - Porto Botte

już od:

5€

Carbonia - Porto Botte/Villarios

już od:

7€

Transfer samego quivera, w przypadku kiedy mamy w tym czasie transfer po ludzi: 20€ w jedną stronę, 30€ w dwie strony.
Jeżeli nie mamy transferu w tym czasie to transfer quivera liczony jest po regularnej cenie transferu.

Wypożyczenie auta

Zapraszamy do wypożyczenia auta na miejscu bez karty kredytowej i zbędnych stresów. Do dyspozycji posiadamy budżetowe auta typu fiat panda oraz auta o wyższym standardzie. Napisz do nas na info@skyhigh.pl i sprawdź dostępność naszych aut oraz ceny jakie oferujemy.

Jeżeli chcesz wypożyczyć auto na lotnisku polecamy wyszukiwarkę rentalcars.com w której wystarczy wpisać lotnisko z którego chcecie podjąć auto.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i pomożemy jak najlepiej zorganizować przyjazd.