WINDSURFING NA SARDYNII

Home / WINDSURFING NA SARDYNII

Windsurfing w Porto Botte na Sardynii

Porto Botte jest idealnym miejscem zarówno do rozpoczęcia przygody z windsurfingiem jak i doskonalenia swoich umiejętności ślizgowych. Jest to również świetne miejsce do treningu slalomowego, racingowego czy też freestylu. Panujące na wodzie zawsze dobre warunki wiatrowe powinni zadowolić zgłodniałych ślizgu windsurferów a lightwindowe poranki są idealne do szkolenia młodszych oraz początkujących.

windsurfing    marta jasmina

Sprzęt na którym szkolimy to deski RRD oraz Starboard, żagle to w głownej mierze Ezzy Sails oraz Maui Sails.

Marta hlavaty-orłowska- nasza mistrzyni

Szefem wyszkolenia windsurfingowego w naszej szkole jest Marta Hlavaty- Orłowska, 3 krotna Mistrzyni Świata w Formule Windsurfing, wielokrotna medalistka Mistrzosw Europy i Polski oraz była reprezentantka Polski w klasie olimpijskiej RS:X. Marta uprawia windsurfing od dziecka, zaczęła w klubie sportowym SKŻ w Sopocie.  W 2008 roku zdobyła swój pierwszy tytuł Mistrzyni Świata i nie oddała pozycji jeszcze przez kolejne 2 lata.

marta world champ marta europ champ

Wolny czas spędza trenując freestylowe tricki oraz jeździ na fale, gdyż wave to jej prawdziwa zajawa. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i profesjonalna prowadzi klub windsurfingowy dla lokalnych dzieci.

marta klub     marta wave

marta1       marta z dzieciakami